Derince kurye

Derince kurye Makale pazarlama | Makaleler ile pazarlama | Pazarlama makaleleri | Makaleler pazarlama} görünmüyor? İlk yaklaşırken çok analitik görünmüyor. Ne de olsa, bir makale pazarlamacısı olarak, bir makaleyi not edin, bir başlık ve bazı anahtar kelimeler geliştirin, ardından kaynak kutusunda bir bağlantı bırakın ve devam edin. Pekala, bu kaynak kutusu bağlantısı size yazı yazmanın karşılığını verir, bu yüzden muhteşem yazarların son anda sadece düz bir bağlantı yapıştırarak veya daha da kötüsüyle gevşettiğini gördüğümde beni şok eder.

Çok sayıda yazar, en küçük yazma çabası için kaynak bölümünü ayırdığı için, makalelerinizden% 1'den daha iyi bir tıklama oranı alma şansınızı artırmak için yapabileceğimiz bazı şeyler hakkında düşünelim. Gerçekte,% 30'luk bir tıklama yüzdesi almanız gerekir, ancak Roma bir günde tamamlanmadı.
Derince kuryeLütfen bunu yanlış anlamayın, ancak okuyucu genellikle adınız, nereden geldiğiniz veya kaç çocuğunuz olduğu konusunda endişelenmez. Okuyucu, makalenizin sağladığı bilgiyi almak istiyor ve okuduklarını seviyorlarsa, büyük olasılıkla tavsiye ettiğiniz herhangi bir şeyi tıklamak isteyeceklerdir.Kaynak bölümüne, makalenin benzersiz bir unsuru olarak davrandığınızda, okumaya devam eden kişi 100'ün 100'üne bakmadan yoluna devam edecektir. Makalenin tamamlandığını bildirmeniz yeterli olabilir. , şimdi devam etmeli. Doğru deyince beyinsiz geliyor? Çünkü, lojistik olarak aptalca. Kaynak kutunuzdaki makalenizi, içindeki ana anahtar kelime ifadeniz ve bir harekete geçirme ifadesiyle kapatmasını istiyorsunuz. Örneğin, makaleniz “makale pazarlaması” konusu ile ilgiliyse kaynak alanınız bir pazarlama önerisi daha sunmalı ve en son makale gönderme yazılımınız ya da e-kitabınızın copywriting ile ilgili hızlı bir harekete geçme çağrısı yapmalıdır. Bu tür bir sonlandırmada çok daha üstün bir tıklama oranı göreceksiniz.

Doğru makaleler makreting yöntemi, okuyucunuzla tam karşınızda olsaydı, bir sohbette kullanacağınız şekilde konuşmaktır. Bu, diğer yazı tiplerinin çoğunda önerilen yöntem değildir, ancak bir makale oldukça farklı bir hayvandır. Gerçek şu ki, çok sayıda makale okuyucusu, lise eğitimine sahip orta sınıf çalışan insanlar. Makalenizden biri makalenizde anlayamadıkları bir kelimeyi okur etmez, o okuyucuyu iyice kaybettiniz.

Pek çok yazar, kaynak kutusuna yalnızca tek bir bağlantı koyar ve bu onların kararıdır, ancak iki bağlantıyı tutma izniniz varsa neden iki bağlantı kullanmıyorsunuz? Makale dizini yalnızca sizin gibi insanların bilgisayar üzerinden köle alması, makaleden sonra makaleyi delmesi ve onlara yeni benzersiz içerik sağlaması nedeniyle var. Karşılık olarak yalnızca iki bağlantı elde ederseniz, ikisini birden kullanmanın muhteşem bir yolunu gerçekleştirmemeniz için hiçbir neden yoktur. İki ürününüz varsa, her ikisinin de reklamını yapın. Değilse, web sitenize bir link ve ardından bir link verin
Derince kuryeBüyük satıcılar ve makale yazarları, yüksek bir şeyden kaybediyormuş gibi hissetmenize neden olabilir ve size söylediklerini yaparsanız, o zaman giriş yapacaksınız. Bu çubuk ve havuç sonucu olarak adlandırılır. Okuyucularınızı, yolun hemen aşağısında daha fazla güvenceyle besleyin. Sadece bu durumda, yol internet. Sat, sat ve sat.Makale pazarlama kampanyanızı gerçekleştirirken kaynak bağlantılarınızı parlatmak ve bağlı kuruluş reklam kopyasını eklemek için zaman ayırın; Ne kadar fark yaratacağını şaşırtacaksın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *